• Akademia Kobiecego Futbolu – zapraszamy!
    Nasza Akademia prężnie działa! Szukamy właśnie Ciebie! Najlepsze miejsce w Krakowie dla dziewczyn kochających futbol! Dzwoń, pisz! Ruszyły nabory! najlepsze szkolenie (w tym Coerver!) najlepsza kadra trenerska (licencje UEFA A!), najlepsze obiekty (hala i główne płyta stadionu Prądniczanki), najlepsze miejsce (ścisłe centrum Krakowa / 29go listopada) najtaniej w mieście – wszystko Read More
  • 1

W takim kolorze medale wywalczyły nasze seniorki w finałowym turnieju siatkarskim kończącym rozgrywki I Ligi TKKF. Puchar z rąk Prezesa ZM TKKF Pana Leszka Tytko odebrała kapitan Kasia Gawenda.

W pierwszym półfinale mimo zaciętego oporu nie udało się pokonać zespołu MOS 3 D Sport. W drugim półfinale TKKF Stars pokonały Sunrise. W finale MOS wyraźnie pokonał "Starsy" i został mistrzem I Ligi Kobiet TKKF w sezonie 2016/17. Nasze panie musiały powalczyć o 3-cie miejsce i udało się tego dokonać po dwóch wygranych - łatwiejszej 2:0 z Maximusem i dużo trudniejszym meczu z Sunrise 2:1. Cieszy długa ławka zawodniczek w tym turnieju - wszystkie zasłużyły na brawa i gratulacje. Dziękujemy!!!

Nagroda indywidualna - Ola Karaś - najlepsza libero turnieju

Należy dodać, że rozgrywki TKKF były dla nas zadaniem uzupełniającym w stosunku do rozgrywek ligowych MZPS i przez większość sezonu w fazie grupowej grały tam zawodniczki rezerwowe i mniej grające w lidze. Miło było jednak odebrać na koniec medale w tych rozgrywkach - tym bardziej, że poziom czterech pierwszych zespołów w lidze TKKF był zbliżony do górnej połowy tabeli z III ligi MZPS. Jeśli kadra zespołu w sezonie 2017/18 będzie wystarczająco liczna to widzimy sens powtórzenia tego manewru. Na zakończenie sezonu zagramy jeszcze 25 czerwca w Międzynarodowym Turnieju Siatkarskim TKKF o Puchar Prezydenta M. Krakowa.

Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Partnerzy Klubu 

 


logo malopolska


 

 


 

 


 


 

 


 Keepers Foundation


 


baner poziomy