AKF młodziczki drużyna 2016

2016 mlodziczki 500a

Druga runda AKF - 17/18.12.2016

Za nami druga kolejka cyklu Akademii Kobiecego Futbolu, czyli kolejny weekend pełen walki, rywalizacji oraz pozytywnej energii. W sobotnie południe swoje mecze rozgrywały dziewczynki z kategorii U13, a w niedziele od godziny 10:00 halą rządziły najmłodzsze dziewczynki - kategoria U10. Poniżej prezentujemy aktualne tabele. Obie drużyny Prądniczanek zajmują 3 miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Przed nami jeszcze dwa weekendy rozgrywek. Na najbliższe turnieje zapraszamy już 21/22.01.2017.

 

 

 

 

Ruszyły turnieje AKF

W ubiegły weekend, 26/27 listopada odbyły się pierwsze turnieje w ramach Akademii Kobiecego Futbolu.  W sobotę rywalizowały młodsze dziewczynki, czyli kategoria U10. Niektóre z nich zagrały po raz pierwszy oraz miały okazję strzelić swojego pierwszego gola w życiu. Aktualnie najmłodsze Prądniczanki zajmują 3 miejsce w tabeli. To duży sukces !

 Turniej Akademia Kobiecego Futbolu

Niedziela należała do starszych dziewczynek, które rywalizowały w kategorii U13. Każda z nich zostawiła mnóstwo zdrowia na boisku, mecze do końca trzymały w napięciu oraz mieliśmy okazję zobaczyć wiele strzelonych bramek. Dziewczyny z Prądnika po pierwszym turnieju są liderem w tabeli. Brawo !

 Turniej Akademia Kobiecego Futbolu 

Podsumowując, w dwóch turniejach wzięło udział 16 zespołów i prawie 300 zawodniczek. Każda drużyna otrzymała sprzęt z adidasa, w którym będzie grać podczas wszystkich turniejów z cyklu AKF. Zapraszamy na kolejne turnieje organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego województwa Małopolskiego. Najbliższe, 17/18 grudnia w naszej hali !

 

Partnerzy Klubu 

 


logo malopolska


 

 


 

 


 


 

 


 Keepers Foundation


 


baner poziomy