Dzielnicowy Turniej w piłce koszykowej

W dniu 29.11.2016r. w naszej hali odbył się Dzielnicowy turniej w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w kategorii Szkół Podstawowych Dzielnicy III. W turnieju brały udział 4 drużyny dziewcząt oraz 4 drużyny chłopców. W ogólnej klasyfikacji chłopców i dziewcząt zwyciężyła szkoła Podstawowa nr 95, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 64, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 oraz czwarte miejsce zdobyła szkoła nr 114. Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Amelia Oryl ze Szkoły Podstawowej nr 64 a najskuteczniejszym zawodnikiem Mikołaj Kociołek także ze Szkoły Podstawowej nr 64. Puchary dla zwycięzców oraz nagrody ufundowała Rada Dzielnicy III. Turniej był udany i mamy nadzieję, że dzieciaki będą go miło wspominały.