druzyna

Dokończenie meczu z Kmitą Zabierzów

PradniczankaLogo  Serdecznie zapraszamy 25.04.2017 ( wtorek ) o godzinie 18.00 na stadion przy ulicy Boboli 5, gdzie zostanie dokończony mecz Juniorów Starszych z drużyną Kmity Zabierzów. Mecz został przerwany w 62 minucie ze względu na panumjące warunki atosferyczne. Wynik do czasu przerwania meczu to 1:0 dla naszej drużyny.

Serdecznie zapraszamy - Przybywajcie !!!

SPARINGOWA PORAŻKA JUNIORÓW STARSZYCH

Krakus Nowa Huta – Prądniczanka 7 : 4.

Bramki: Kostuj x2, Pępkowski x2.

Prądniczanka: Mielecki M, Kulesza, Testowany, Błoński, Garus, Paciorek, Gaweł, Zakrzewski, Kostuj, Libura, Pępkowski, Klimek, Janicki, Grabowski, Mielecki F.

Porażką 7:4 zakończył się niedzielny sparing juniorów starszych z Krakusem Nowa Huta który miał miejsce w niedzielny poranek na obiektach COM COM ZONE.

Mecz zdominowali zawodnicy Krakusa którzy przeprowadzali składniejsze akcje bramkowe.

Nie pomógł również sędzia uznając dwie bramki strzelone przez naszych przeciwników z ewidentnego spalonego (sędziujący bez asystentów). Na szczęście nie wynik w tym spotkaniu był rzeczą najważniejszą. Warto wspomnieć o zaangażowaniu i woli walki jaką wykazali się nasi juniorzy w spotkaniu z wyżej notowanym przeciwnikiem.