Damian Rębisz trenerem Orlików 2007

Nowym trenerem Orlików 2007 KS Prądniczanka został Damian Rębisz. Trener Rębisz jest absolwentem AWF Kraków i trenerem UEFA B, pracuje również jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 58 w Krakowie. Swoją przygodę trenerską zaczynał w Albertusie Kraków a później kontynuował w różnych kategoriach wiekowych w takich klubach jak: Płaszowianka, Górnik Wieliczka, AS Progres a od roku prowadzi również seniorów Iskry Radwanowice. Trenerowi życzymy samych sukcesów i radości z pracy w naszym klubie.

 

Przypominamy jednocześnie, że grupa Orlików od nowego roku szkolnego trenuje na boisku przy ul. Majora 12a we wtorki i środy pod okiem trener Wiolety Najduchowskiej (rocznik 2008) i własnie trenera Rębisza (rocznik 2007).

Plan treningów:

Orlik 2007 wtorek 15.30 i środa 17.00 zajęcia na Majora 12a

Orlik 2008 wtorek 17.00 i środa 17.00 zajęcia na Majora 12a

Damian Rębisz

Turniej Orlików - 14.05.2017 - godzina 10.00 - stadion Zieleńczanka Zielonki

Serdecznie zapraszamy na wyjazdowy Turniej Orlików, który odbędzie się w niedziele 14.05.2017 na boisku Zieleńczanka Zielonki. Turniej rozgrywany w ramach rozgrywek szkoleniowych Orlików rocznik 2006 i młodsi

Drużyny biorące udział w turnieju: KS Prądniczanka, Zieleńczanka Zielonki, Bibiczanka Bibice, TS Węgrzce, Grębałowianka Kraków.

Wioleta Najduchowska trenerką Orlików

 

Wioleta Najduchowska

Grupa "Orlików" liczy przeszło 50 osób. Tak duża liczebność w tej grupie wiekowej spowodowała, że klub postanowił zwiększyć ilość zespołów do trzech. Tym samym dwie grupy prowadzić będzie dotychczasowy trener Wojciech Rumian a trzecią grupę pod swą opiekę weźmie nowa trenerka. Tą trenerką jest Wioleta Najduchowska, trener UEFA C. Pani trener nie jest nową osobą w klubie. Od 4 lat jest zawodniczką seniorek a od pół roku pracowała z grupą Żaki wraz z trenerem Tarkowskim. Od kwietnia Pani trener poprowadzi już samodzielnie swoją grupę szkoleniową. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Trening Orlików na kursie trenerskim UEFA C.

W ostatnią niedzielę ferii zimowych 12.02.2017 Orliki Prądniczanki Kraków zaprezentowały się na organizowanym przez MZPN kursie trenerskim UEFA C. Na obiektach nowohuckiego Krakusa kandydaci na trenerów w ramach egzaminu praktycznego mieli przeprowadzić przykładowe treningi odpowiednie dla dzieci trenujących m. in. w grupie wiekowej Orlik. Była to doskonała okazja do zaprezentowania poziomu szkolenia w KS Prądniczanka przed wymagającymi i surowymi trenerami- edukatorami z ramienia PZPN. Oceniali oni przyszłych trenerów prowadzących zajęcia, ale również mogli przyjrzeć się na jakim poziomie zaawansowania znajdują się chłopcy z Prądniczanki. Poziom sportowy prezentowany przez naszych piłkarzy, jak również to że grupa jest podczas zajęć skoncentrowana i zdyscyplinowana oraz reaguje na polecenia i podpowiedzi prowadzących sprawiło, że trener Orlików usłyszał po zajęciach sporo pochwał o swoich podopiecznych.

Zawodnicy, którzy wzięli udział w treningu:

Łukasz Knapik, Ernest Radziwon, Mateusz Zieliński, Jakub Swatowski, Jakub Sobczyk, Paweł Kowalkowski, Franciszek Wolanin, Franciszek Golonka, Noah Nugud, Bartosz Poradzisz, Mateusz Oratowski, Mikołaj Kawula, Jakub Stygar, Grzegorz Cebula, Mateusz Fugiel

 

Mecze Grupy B w Halowej Lidze Orlików

W sobotnie popołudnie przyszedł termin kolejnych meczów w grupie B Halowej Ligi Orlików. Co ciekawe terminarz ligi został tak ułożony, że tych samych rywali, ale grających w grupie A miały Orliki z grupy zaawansowanej kilka kolejek wcześniej.

Chłopcy z Boboli rywalizowali w tym dniu z rówieśnikami z Nowej Huty- Grębałowianką oraz z mającą swoją siędzibę prawie "po sąsiedzku"- Jadwigą Kraków.

KS Prądniczanka- Grębałowianka 3:0 Gole: Staszek Wadowski 2, Mikołaj Bożętka

Byliśmy stroną, która zdecydowanie panowała w tym meczu na boisku. Nasza Drużyna przeprowadziła sporo szybkich akcji na bramkę rywali. W tym meczu każdy z chłopców zagrał na dobrym poziomie i w pełni skoncentrowany, ale warty podkreślenia jest występ Staszka Wadowskiego, który w debiucie w barwach Prądniczanki zdobył 2 gole i nie było widać po nim żadnej tremy związanej z meczem.

 

KS Prądniczanka- Jadwiga 1:5 Gol: Mikołaj Bożętka

W tym meczu byliśmy zmuszeni do twardej i nieustępliwej obrony przeciwko dobrze dysponowanemu rywalowi. Chłopcy dzielnie walczyli o każdą piłkę i często musieli wyręczać naszego bramkarza wybijając piłkę zmierzającą do naszej bramki. Prądniczanka starała się wykorzystać każdą możliwą okazję do kontrataku kilkakrotnie uderzając na bramkę rywali, gdzie na nasze nieszczęście dobrze spisywał sie golkiper Jadwigi. Jedna szybka akcja okazała się jednak skuteczna, którą mocnym strzałem po ziemii tuż przy słupku sfinalizował Mikołaj Bożętka.

 

Skład: Alan Spytek (BR), Sebastian Wójcik (K), Tytus Stiebal (K), Kuba Stygar, Darek Pyla, Staszek Wadowski, Mikołaj Bożętka, Szymek Anioł, Łukasz Knapik, Krzysiek Kuczek, Bartek Fularz, Maks Kubica

Partnerzy Klubu 

 


logo malopolska


 

 


 

 


 


 

 


 Keepers Foundation


 


baner poziomy