Orzeł Witkowice - KS Prądniczanka  3:1   3:0

KS Prądniczanka - MKS Kampus Wieliczka  2:3  i  0:3

Zajmujemy 10 miejsce w III Lidze Seniorek MZPS w sezonie 2016/17.

Prądnik 3 -  TKKF Stars   1:2,  2:0

Sunrise - Prądnik 3   2:1,  2:0

Prądnik 3 - Maximus   2:1,  2:0

Victoria - Prądnik 3  2:0 , 0:2

22 punkty, 4 miejsce w I Lidze i awans do finałowej "czwórki" - turniej u nas 13 maja!!!

III Miejsce w finale I Ligi Kobiet TKKF w sez. 2016/17

"Dziewczyny lubią brąz".
W takim kolorze medale wywalczyły nasze seniorki w finałowym turnieju siatkarskim kończącym rozgrywki I Ligi TKKF. Puchar z rąk Prezesa ZM TKKF Pana Leszka Tytko odebrała kapitan Kasia Gawenda.
W pierwszym półfinale mimo zaciętego oporu nie udało się pokonać zespołu MOS 3 D Sport. W drugim półfinale TKKF Stars pokonały Sunrise. W finale MOS wyraźnie pokonał "Starsy" i został mistrzem I Ligi Kobiet TKKF w sezonie 2016/17. Nasze panie musiały powalczyć o 3-cie miejsce i udało się tego dokonać po dwóch wygranych - łatwiejszej 2:0 z Maximusem i dużo trudniejszym meczu z Sunrise 2:1. Cieszy długa ławka zawodniczek w tym turnieju - wszystkie zasłużyły na brawa i gratulacje. Dziękujemy!!!
Nagroda indywidualna - Ola Karaś - najlepsza libero turnieju
Należy dodać, że rozgrywki TKKF były dla nas zadaniem uzupełniającym w stosunku do rozgrywek ligowych MZPS i przez większość sezonu w fazie grupowej grały tam zawodniczki rezerwowe i mniej grające w lidze. Miło było jednak odebrać na koniec medale w tych rozgrywkach - tym bardziej, że poziom czterech pierwszych zespołów w lidze TKKF był zbliżony do górnej połowy tabeli z III ligi MZPS. Jeśli kadra zespołu w sezonie 2017/18 będzie wystarczająco liczna to widzimy sens powtórzenia tego manewru. Na zakończenie sezonu zagramy jeszcze 25 czerwca w Międzynarodowym Turnieju Siatkarskim TKKF o Puchar Prezydenta M. Krakowa.

IV Miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta M. Krakowa

IV Miejsce naszych seniorek w IX Turnieju o Puchar Prezydenta M. Krakowa.
Agnieszka Kowalska najlepszą rozgrywającą turnieju. To nasze najwyższe od kilku lat miejsce w tym turnieju - dodatkowo z powodu początku wakacji w nieco okrojonym składzie personalnym.
Tym bardziej wielkie brawa dla dziewczyn i gratulacje!!!