Zwycięstwem 3:1 zakończyło się wyjazdowe sobotnie spotkanie naszej I drużyny z Piliczanką Pilica.

Mecz należał do tych z gatunku bardzo trudnych. Drużyna preferująca bardzo siermiężną i prostą grę do przodu z pominięciem drugiej linii. Pomimo tych różnic nasza drużyna starała się od początku grać piłką i być jak najczęściej w jej posiadaniu. Wyższość nad przeciwnikami udokumentowaliśmy strzelając pierwszą bramkę po kapitalnym uderzeniu Sadowskiego pomiędzy nogami bramkarza gospodarzy w 12 min. 

Po przerwie gospodarze rzucili się do huraganowych ataków, które spowodowały utratę bramki po karnym pewnie wykorzystanym przez miejscową drużynę.

Rehabilitacja nastąpiła w 60’ gdzie po faulu na Wadowskim pewnie jedenastkę wykorzystał Kawa. Gola yapewniajcego tryz pewne punktz zdobył w 73’ strzałem z 20 metrów lewą nogą pod poprzeczkę Paszkiewicz. 

Z optymizmem patrzymy na kolejny mecz z drużyną Przebój Wolbrom, który odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00 na naszym stadionie. 

Skład Prądniczanki: Szwiec, Nawój, Kawa, Olkuski, Maniara (46’Herbuś), Paszkiewicz, Niestój, Wadowski (80’Sędłak), Sadowski, Mroczka (55’Kostuj), Jeleń.

Partnerzy Klubu 

 


logo malopolska


 

 


 

 


 


 

 


 Keepers Foundation


 


baner poziomy