Zwycięstwem 4:2 zakończyło się sobotnie spotkanie I drużyny z Przebojem Wolbrom. Drużyna przyjezdna wbrew zajmowanemu miejscuzaprezentowała ciekawy, kombinacyjny futbol. Już w 7 min po rzucie wolnym z bocznej strefy boiska straciliśmy bramkę. Prowadzenie przyjezdnych nie trwało jednak długo, bo już w 19 min wyrównał kapitalnym strzałem pod poprzeczkę Kostuj. W 31 min po rzucie wolnym z ok. 20 metrów strzałem w „okienko” bramki popisał się Jeleń dając nam jednobramkowe prowadzenie w I połowie.

Druga odsłona meczu rozpoczęła się dla nas fatalnie bo w 48 minucie za faul na napastniku arbiter spotkania podyktował rzut karny, który goście pewnie wykorzystali. Od tego momentu każda z drużyn mogła pokusić się o bramkę, gdyż były ku temu sytuacje bramkowe. Dopiero w 65 min meczu po stałym fragmencie gry, wrzutce Kawy i przedłużeniu głową Wadowskiego wyszliśmy na prowadzenie.

Ostatnie słowo również należało do nas ponieważ w doliczonym czasie gry, po rajdzie lewą stroną Wadowskiego i wrzutce w pole karne Kostuj strzałem w boczną strefę bramki ustalił rezultat spotkania.

Pomimo słabszej gry tego dnia, cieszą zdobyte punkty, które umożliwiły nam wskoczenie na miejsce vice-lidera klasy okręgowej: http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/ko_krakow_i_1617

Skład naszej drużyny: Szwiec, Maniara, Kawa, Nawój, Olkuski, Kostuj, Niestój, Wadowski, Sadowski, Paszkiewicz ( 75’ Herbuś), Jeleń ( 46’ Sędłak)

Bramki: 19’, 90’ Kostuj, 31’Jeleń, 65’ Wadowski.

Już za tydzień jedziemy do Leśnika Gorenice z którym zagramy w sobotę 20.05.2017 r o godz.17.00.

Wszystkich sympatyków zapraszamy na to spotkanie.