W sobotnie popołudnie nasza I drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Gorenic, aby zmierzyć się z miejscowym Leśnikiem w ramach rozgrywek klasy okręgowej.
Było to bardzo ciężkie spotkanie. Pomimo dominacji w środku pola i lepszym operowaniu piłką przez naszą drużynę ciężko było się przebić pod bramkę przeciwnika, który ograniczał się tylko do kontrataków. Przez większość pierwszej połowy meczu trwały „piłkarskie szachy”.

Dopiero w 31’ po agresywnym dojściu do obrońcy przez Sadowskiego i odbiorze, do piłki prostopadłej wyszedł Wadowski, który strzałem obok bramkarza dał nam prowadzenie. Do przerwy mecz zakończył się wynikiem 1: 0.

Druga połowa wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza. Gra zdominowana była przez „Chłopców z Boboli”, lecz nic nie chciało wpaść do „sieci”. Do 76’, gdy pięknym podaniem prostopadłym do Sadowskiego popisał się Mroczka. Sadowski wykorzystując swoją szybkość wyprzedził obrońców i technicznym strzałem w krótki róg posłał piłkę do siatki dając nam dwubramkowe prowadzenie, które utrzymaliśmy do końcowego gwizdka arbitra tego spotkania.

Prądniczanka: Szwiec, Maniara (46’Wieczorek), Kawa, Nawój,Olkuski, Herbuś, Kostuj, Wadowski, Sędłak(60’Staroń), Mroczka, Sadowski.

Bramki: 31’Wadowski, 76’ Sadowski.