Porażką 3:2 zakończyło się sobotnie spotkanie naszej I drużyny z miejscowymi Błękitnymi. Mecz od samego początku był pod naszą kontrolą i bardzo pozytywnie się dla nas rozpoczął, gdyż już w 7 minucie efektownym strzałem obok słupka popisał się Sadowski. Po tej bramce zaczęło się dziać coś bardzo dziwnego w poczynaniach naszego zespołu. Wkradało się bardzo dużo nerwowości i chaosu w poczynaniach obronnych. Gospodarze coraz częściej zagrażali naszej bramce. Po „nie udanej pułapce ofsajdowej”straciliśmy bramkę.

Stan meczu mógł być zgoła odmienny gdyby gospodarze jeszcze przed przerwą strzelili karnego ( strzał nie celny). Pomimo tego na przerwę schodzimy z jednobramkową przewagą. Pięknym strzałem z okolicy 25 metra popisuje się Mroczka. Po przerwie mieliśmy swoje szanse na strzelenie bramki, lecz ich nie potrafiliśmy wykorzystać. Gra obronna w tej części meczu nie należała do naszych atutów, co bardzo skrupulatnie wykorzystali gospodarze doprowadzając z karnego do wyrównania a w końcówce do wygrania całego spotkania. Był to nasz chyba najsłabszy mecz w tej rundzie który może przydarzyć się każdej drużynie.

Prądniczanka: Szwiec, Przybyła ( 60’Maniara), Kawa, Olkuski, Nawój, Kostuj ( 75’Pępkowski), Wadowski, Niestój, Mroczka, Sadowski, Jeleń (46’ Sędłak).

Bramki: 7’Sadowski, 45’ Mroczka.