Przegraną 2:3 zakończyło się niedzielne spotkanie naszej I drużyny z Zieleńczanką Zielonki na zakończenie sezonu. Początek meczu nie wskazywał na porażkę, gdyż mecz dobrze się nam rozpoczął. Już w 17 min strzałem głową dał nam prowadzenie Sędłak.

Niestety przeciwnik bardzo szybko wyrównał bo już w 23 min po rzucie rożnym straciliśmy bramkę. Niewiele po straconej bramce na prowadzenie wyszli goście którzy w 26 min wykorzystali rzut karny.

W 36 min pięknym strzałem popisał się Kawa który z odległości 25 metrów przymierzył obok słupka dając nam wyrównanie. I połowa zakończyła się remisem 2:2.

W II połowie meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Tak naprawdę i jedna i druga drużyna miała sytuację do strzelenia bramek. W 62 min w wyniku źle założonej „pułapki ofsajdowej” Zieleńczanka wykorzystała sytuację jeden na jeden i wyszła na jednobramkowe prowadzenie, którego nie oddała już do zakończenie spotkania.

Przegrana nie miała żadnego wpływu na układ końcowy tabeli. Tak w przypadku wygranej czy też przegranej ostatecznie zajmowalibyśmy 4 miejsce, które przy tak odmłodzonej drużynie seniorów jest dużym sukcesem.

Barmki: 17’ Sędłak, 36’ Kawa.

Prądniczanka: Szwiec (70’ Morański), Nawój, Niestój, Olkuski (46’Pępkowski), Przybyła, Sadowski, Kawa, Mroczka, Sędłak (60’Ochwat), Jeleń, Kostuj.