O NAS

Akademia Piłkarska Prądniczanka powstała w roku 2019 i jako organizacja non-profit funkcjonuje przy Klubie Sportowym Prądniczanka Kraków.

W naszej akademii wierzymy, że wygrywanie meczów to tylko pozorne zwycięstwo. Ponieważ tylko Ci, którzy pielęgnują pozytywny rozwój młodych zawodników, wychowują dzieci odnoszące sukcesy w dorosłym życiu...

Celem Akademii Piłkarskiej Prądniczanka jest wyszkolenie młodych zawodników w sposób profesjonalny, wychowanie poprzez sport oraz zapewnienie im jak najlepszych warunków do uprawiania piłki nożnej.

Zawodnicy APP reprezentują barwy akademii w rozgrywkach Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz biorą udział w licznych turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Treningi odbywają się 2-4 razy w tygodniu przez 12 miesięcy na obiektach najwyższej jakości - stadion, boiska trawiaste, hala.

Zawodnicy biorą udział w obozach sportowych wyjazdowych oraz w obozach dochodzeniowych.

Aby zapewnić jak najlepszą jakość szkolenia w naszej akademii zatrudniona kadra posiada wysokie kompetencje trenerskie (UEFA A, B, C) oraz systematycznie bierze udział w konferencjach i stażach szkoleniowych.